Oferujemy zabudowy kominkowe

Kominki wyposażane we wkłady kominkowe największych producentów europejskichWKŁADY     OBUDOWY     AKCESORIA

KOMINKOWE

 

   601 929 453

  

 

NASZA OFERTA

Wkłady kominkowe » KFDesign

 

Trwałość i bezpieczeństwo

Zewnętrzny płaszcz wykonany jest z wysokogatunkowej stali RAEX EN.ST 37.2 o grubości 4 mm (1).
Wewnętrzne elementy paleniska są odporne na bardzo wysokie temperatury. Dół paleniska wykonany z materiału szamotowego (2), natomiast boki i tył z wermikulitu (3).
Części paleniska podlegające zużyciu są łatwo dostępne, a ich wymiana bardzo prosta. Taka konstrukcja daje  gwarancję trwałości i zapewnia bezpieczeństwo.
Wkłady wyposażone są w kasetę zabezpieczającą mechanizm podnoszenia (4), która zapobiega również przedostawaniu się dymu do okapu. Wkłady KFDesign posiadają deklarację zgodności z PN-EN 13229.

 
Termostatyczna kontrola ognia

Wkłady posiadają termostat automatycznie regulujący dopływ powietrza w zależności od temperatury paleniska. Dzięki temu automatycznie utrzymywana jest stała wydajność grzewcza. Takie rozwiązanie podnosi komfort użytkowania kominka, znacznie wydłuża czas palenia i pozwala oszczędnie gospodarować opałem.

 
Łatwe czyszczenie szyby

Łatwy dostęp do wewnętrznej powierzchni szyby (ważne podczas mycia). Szyba jednym ruchem uchyla się na zawiasach, a następnie automatycznie unosi, tak aby podczas mycia nie trzeba było się schylać.

 


Linia wkładów kominkowych KFDesign Linea H

 

Wkład kominkowy Linea H 920
Moc: 12 kW
Wkład kominkowy Linea H 1050
Moc: 14 kW
Wkład kominkowy Linea H 1180
Moc: 16 kW
Wkład kominkowy Linea H 1320
Moc: 18 kW