Oferujemy zabudowy kominkowe

Kominki wyposażane we wkłady kominkowe największych producentów europejskichWKŁADY     OBUDOWY     AKCESORIA

KOMINKOWE

 

   601 929 453

  

 

Piece Morso

 

Solidność wykonania, wysoka jakość produktów - te czynniki zadecydowały, że sława Morsø rozprzestrzeniła się aż poza granice Danii. Piece Morso sprzedawane dzisiaj przez tego producenta łączą nowoczesną technologię produkcji z ponad 150-letnim doświadczenie i tradycją, co owocuje produktami najwyższej jakości. Surowe zimy w rejonach Skandynawii przyczyniły się do rozwoju rynku piecyków kominkowych, którego jednym z liderów od lat pozostaje Morsø.

 

Od początku swojego istnienia Morsø szczególny nacisk kładzie na bezpieczeństwo użytkowania. W tym celu firma wprowadziła do swojej oferty piece konwekcyjne, których boczne ścianki zachowują bezpieczną dla człowieka temperaturę. Firma wykonuje piece z najwyższej jakości żeliwa cechującego się wysoką odpornością na nadmierne nagrzewanie oraz szybkie schładzanie. Rozwój technologii jest bodźcem dla unowocześniania wyrobów przez Morsø, dzięki czemu piecyki spełniają najbardziej rygorystyczne niemieckie normy DIN.


Trwałość i solidność piecy oraz 150-letnie doświadczenie spowodowały, iż firma Morsø zdecydowała się na udzielenie 10-letniej gwarancji na swoje produkty. W trosce o klientów, po zakończeniu produkcji danej serii, firma zapewnia jeszcze przez 12 lat części oraz opiekę serwisową

 

Morso 1410
moc:

Mały piec radiacyjny, dekoracja z klasycznym motywem wiewiórki.

Morso 1440
moc: 5 kW

Mały piec radiacyjny, dekoracja z klasycznym motywem wiewiórki. Idealnie przystosowany do domów z ceramicznym, ceglanym kominem.

Morso 2040
moc: 9 kW
MORSO 2130
moc:
MORSO 2140
moc: 7 kW

Piec konwekcyjny. Ścianki i krawędzie łagodnie wykończone. Piec doskonale uzupełnia każde wnętrze jednocześnie dzięki mocy 7kW jest w stanie ogrzać praktycznie cały dom.
Idealnie nadaje się do zabudowy z kominami ceramicznymi zbudowanymi z cegieł.

Morso 3110
moc: 6 kW
Morso 3142
moc: 6 kW
Morso 3410
moc: 7 kW

Piec radiacyjny, dekoracja z klasycznym motywem wiewiórki, motywem pasów lub wypukłym gładkim. Jest to jeden z najpiękniejszych modeli stanowiący doskonałe połączenie brytyjskiego wzornictwa i duńskiego rzemiosła.
 

Morso 3440
moc: 7 kW

Dzięki idealnym proporcjom oraz doskonałemu wzornictwu piec jest najlepszym przykładem "grzejącego piękna".

Morso 3450
moc: 8 kW

Nowoczesny żeliwny piec kominkowy, który doskonale pasuje do każdego wnętrza. Dzięki wykorzystaniu "kamienia wulkanicznego" jego ścianki doskonale akumulują ciepło oddając je przez bardzo długi okres czasu (do 24h).
Piece tej serii stanowią prawdziwy obraz natury w domowym zaciszu.

Morso 8140
moc: 6 kW
Morso 8142
moc: 6 kW
Morso 8142
moc: 6 kW