Oferujemy zabudowy kominkowe

Kominki wyposażane we wkłady kominkowe największych producentów europejskichWKŁADY     OBUDOWY     AKCESORIA

KOMINKOWE

Twój koszyk jest pusty

   601 929 453

  

 

O naszej ofercie:

 


  • Wkłady kominkowe » Defro

 

 

zobacz ofertę  

 


  • Wkłady kominkowe » Hajduk

 

 

zobacz ofertę  

 


  • Wkłady kominkowe » Dovre

 

Bazując na długoletnich doświadczeniach Dovre produkuje kominki najwyższej jakości. Stosowane stopy żeliwa gwarantują bezawaryjne ich użytkowanie przez wiele pokoleń. Wszystkie produkty Dovre posiadają norweskie atesty SINTEF NBL, aprobaty techniczne Instytutu Górnictwa Naftowego i Gazownictwa, odpowiadają normom światowym: ISO 9002, DIN18891.

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy nową witryne internetową przeznaczona wyłacznie tematyce omawiającej kominki domowe ( kominki klasyczne i kominki nowoczesne) z wkładami firmy DOVRE. Znajdą tam Państwo także piecyki na drewno, piecyki na węgiel oraz popularne kozy.

 

zobacz ofertę  

 


  • Wkłady kominkowe » Spartherm

 

 

Spartherm, Feuerungstechnik GmbH z Melle to czołowy producentów palenisk kominkowych, kominków i kaset w Niemczech oraz w  całej Europie

 

 

zobacz ofertę  

 


  • Wkłady kominkowe » Austroflamm

Firma BeF Home, s.r.o. została założona w 1998 roku i jako pierwsza na rynku w Republice Czeskiej rozpoczęła produkcję bardzo popularnych kominków żeliwnych linii Blanzek. Produkcja kominków odznacza się pełną automatyzacją i robotyzacją procesów produkcyjnych.

 

Historia produkcji kominków żeliwnych sięga XIX wieku. W ciągu tego czasu produkcja ulegała zmianom i modernizacji czego efektem są dzisiaj kominki i piecyki kominkowe w szerokiej ofercie wzorów o zróżnicowanej mocy i parametrach technicznych. Nasze kominki, wkłady kominkowe i piecyki kominkowe dzięki tradycyjnej metodzie obróbki i najwyższej technologii produkcji są wysokiej jakości, która jest dla nas podstawą w ofercie składanej klientom.

 

zobacz ofertę  


  • Wkłady kominkowe » KRATKI.pl

 

Firma Kratki.pl  istnieje na rynku polskim od 1998 roku i obecnie posiada w ofercie szeroką gamę wkładów kominkowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników. Materiał wykonania to istotna cecha wkładów kominkowych, wpływająca na funkcjonalność oraz wygląd urządzenia. Masywna konstrukcja oraz materiał wykonania wpływa na zdolności akumulacyjne. Klasyczny wygląd idealnie komponuje się z kamiennymi zabudowami kominkowymi.

 

zobacz ofertę