Oferujemy zabudowy kominkowe

Kominki wyposażane we wkłady kominkowe największych producentów europejskichWKŁADY     OBUDOWY     AKCESORIA

KOMINKOWE

Twój koszyk jest pusty

   601 929 453

  

 

 

Nasze propozycje - Obudowy kominkowe KominPol

 

Obudowy klasyczne

Obudowy klasyczne

zobacz galerię

Obudowy stylowe

Obudowy stylowe

zobacz galerię

Obudowy rustykalne

Obudowy rustykalne

zobacz galerię

Obudowy nowoczesne

Obudowy nowoczesne

zobacz galerię

Propozycje i aranżacje - obudowy kominkowe KominPol

 

Proponujemy Państwu szeroki wybór obudów kominkowych. Wszystkie sprzedawane i montowane przez nas obudowy kominkowe to produkty najwyższej jakości. Wykonane są z najlepszych materiałów, przy dbałości o każdy, najdrobniejszy nawet detal. Jeśli poszukujecie Państwo obudowy kominkowej, która spełni wasze oczekiwania, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy kominki zarówno rustykalne, jak i  nowoczesne  oraz klasyczne i stylowe.
 

Kominki rustykalne

 

Stwarzają ciepły nastrój, najczęściej wykonywane modele, ponieważ doskonale harmonizują z naturalnymi elementami wystroju pomieszczeń jak: drewno, kamień, cegła, piaskowiec, dlatego te materiały są doskonałym surowcem do produkcji tych kominków


Kominki klasyczne

 

Obudowy kominkowe wykonane w tym stylu pasują do każdego wystroju wnętrza, zarówno retro, jak i klasycznego. Kominki te wykonuje się najczęściej z materiałów takich jak marmur, kamień lub piaskowiec. Charakterystyczne dla tej formy kominków jest brak elementów drewnianych. 
 

Kominki nowoczesne

 

Obudowy nowoczesne charakteryzują się dużą ilością gładkich płaszczyzn, spokojną formą, przez co mogą być ozdobą każdego pomieszczenia. 


Kominki stylowe

 

Pasują do typowego wnętrza typu "retro". Charakteryzują się bardzo ozdobną formą harmonizującą z meblami antycznymi epoki "Ludwikowskiej", większość tych kominków, to bogata rzeźba wykonana w twardym materiale (piaskowiec, marmur, granit)

W naszej ofercie znajdą Państwo również ciepłe obudowy kominkowe oraz  kominki kaflowe.